İstanbul Kitaba Doyuyor!

İstanbullu edebiyat severleri oldukça fazla alternatifli ve etkinliği bol bir hafta sonu bekliyor. İstanbul’un üç farklı noktasında üç farklı kitap fuarı okurların ilgisini bekliyor. Güzel ve edebiyat dolu bir haftasonu geçirmek isteyenlere bu fuarlardan kısaca bahsedelim:

1. Black Out Şişli Kitap Günleri

1 Nisan 2017’de başlayan Şişli Kitap Günleri, Black Out Şişli Yaşam ve Kültür Merkezi’nde devam ediyor. 9 Nisan 2017 Pazar günü akşamına kadar devam edecek olan fuar okurların ilgisini bekliyor.

1 Nisan 2017'de başlayan Şişli Kitap Günleri, Black Out Şişli Yaşam ve Kültür Merkezi'nde devam ediyor. 9 Nisan 2017 Pazar günü akşamına kadar devam edecek olan fuar okurların ilgisini bekliyor.

2. Üç Tutku: Kitap Kahve Çikolata Festivali

“Üç Tutku Kitap Kahve Çikolata Festivali”, 31 Mart– 9 Nisan tarihleri arasında Harbiye Askeri Müze’de ziyaretçilerini bekliyor. Bu yıl İran’ın konuk ülke olduğu festivalin teması “Bak. Bakmakla başlar her şey”.

"Üç Tutku Kitap Kahve Çikolata Festivali", 31 Mart– 9 Nisan tarihleri arasında Harbiye Askeri Müze'de ziyaretçilerini bekliyor. Bu yıl İran’ın konuk ülke olduğu festivalin teması "Bak. Bakmakla başlar her şey".

 

3. Aras ve İstos yayınevlerinden “Her kitap yeni bir bahar” kitap panayırı

Ermeni ve Rum kültürleriyle ilgili yayın yapan Aras ve İstos yayınevleri, bu hafta sonu Beyoğlu Panayia Kilisesi avlusunda kitap panayırı yapacak.

“Her Kitap yeni bir bahar! Aras-İstos paskalya kitap panayırı” adıyla düzenlenecek panayırda iki yayınevinin yayımladığı 200’den fazla kitap satışa sunulacak. Kitapların yüzde 50’ye varan indirimle satılacağı panayır, 8 – 9 Nisan günleri saat 11.00 ile 20.00 arasında gerçekleştirilecek.

Panayır, İstiklal Caddesi Emir Nevruz Çıkmazı, Hacopulo Pasajı yanında bulunan Beyoğlu Panayia Kilisesi avlusunda yapılacak.

Ermeni ve Rum kültürleriyle ilgili yayın yapan Aras ve İstos yayınevleri, bu hafta sonu Beyoğlu Panayia Kilisesi avlusunda kitap panayırı yapacak. "Her Kitap yeni bir bahar! Aras-İstos paskalya kitap panayırı" adıyla düzenlenecek panayırda iki yayınevinin yayımladığı 200'den fazla kitap satışa sunulacak. Kitapların yüzde 50'ye varan indirimle satılacağı panayır, 8 – 9 Nisan günleri saat 11.00 ile 20.00 arasında gerçekleştirilecek. Panayır, İstiklal Caddesi Emir Nevruz Çıkmazı, Hacopulo Pasajı yanında bulunan Beyoğlu Panayia Kilisesi avlusunda yapılacak.

Ne Okuyorum? ekibinin kolektif paylaşımlarının hesabıdır. Arkasında sadece bir kişi yoktur. Bir fikir vardır! Hiç!