Leyla ile Mecnun evine dönüyor!

Efsaneleşmiş dizi Leyla ile Mecnun’un senaristi Burak Aksak, 7. Sarıyer Edebiyat Günleri’nde Sarıyer Belediyesi Sosyal Medya masasına konuk oluyor. Aksak, 12 Mayıs Cumartesi günü 13:00’da Kireçburnu Haydar Aliyev Parkı’nda Leyla ile Mecnun severlerle buluşuyor.

Yayınlandığı dönemde izleyiciyi ekrana kilitleyen fenomen dizi Leyla ile Mecnun’un senaristi Burak Aksak, geçtiğimiz aylarda Leyla ile Mecnun kitabıyla okurlarının karşısına çıkmıştı. Dizi için düşündüğü finali kitapta yaptığını söyleyen Aksak, “Leyla ile Mecnun” izleyicileri ve okurlarıyla 12 Mayıs saat 13:00’da Sarıyer Edebiyat Günleri kapsamında dizinin de çekildiği Kireçburnu’nda buluşacak.

Her yıl Mayıs ayında düzenlenen Sarıyer Edebiyat Günleri bu yıl da 11-12-13 Mayıs’ta Kireçburnu Haydar Aliyev Parkı’nda gerçekleşecek. 180 yazar ve 30 yayınevinin katılacağı Sarıyer Edebiyat Günleri okurlara birbirinden farklı ve yoğun bir etkinlik programı sunuyor. İmza günleri, söyleşiler, şiir teknesi ve şiir hatlarıyla zenginleşen etkinliklerde bu yıl “Leyla ile Mecnun” dizisinin senaristi ve yazarı Burak Aksak da aramızda olacak.

O geminin geleceğine ilk günkü gibi inanan, sevdiği kızın gözlerinin içine bakarak “seni seviyorum” diyemeyen, kendi çölünde kaybolan tüm Leyla ile Mecnun severler davetlidir.

Yer: Kireçburnu Haydar Aliyev Parkı

Tarih: 12 Mayıs 2018 – Cumartesi

Saat: 13:00

Ne Okuyorum? ekibinin kolektif paylaşımlarının hesabıdır. Arkasında sadece bir kişi yoktur. Bir fikir vardır! Hiç!