Online dergicilikte yeni kan: SanArt Dergi

İnternet üzerinden yayımlanacak olan SanArt, sanatın, edebiyatın, fikirlerin ve düşüncelerin yaşaması umuduyla Ocak 2018 yılında kuruldu.

Yeni yazarlara ve yazar adaylarına, yazılarını yayınlama ve tanınma fırsatı doğurmak amacıyla doğan SanArt, aynı zamanda sanatın her alanıyla ilgili yeni bilgiler öğrenerek ufkumuzu genişletmek ve bilginin değerini biraz daha anlayarak ve bilerek sağlam adımlar atma amacı da güdüyor.

Derginin kurucusu Hasan Okçu tanıtım bülteninde SanArt’ı ve gayelerini şu şekilde açıklıyor:

“Online dergicilik anlayışına biraz farklı bir yorum getirerek çıkıyoruz yola. Kaliteli ve nitelikli içerikleri okurlarımızla paylaşmaya özen gösteriyoruz. Sanata dair her şeyi konuşmak, edebiyatı paylaşmak ve ilerletmek, fikir ve düşüncelerimizi de özgürce ifade edebildiğimiz bir alanda üretim gerçekleştirmeye çalışıyoruz.İleride ekibimizi genişletmek, büyümek ve hep birlikte köklerimizden fırlayarak, daha profesyonel çalışmalar gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Henüz önünü göremediğimiz yayın hayatımızın, ellerimizde tutabileceğimiz bir dergi haline gelmesi için çaba ve emek sarf edeceğiz.”

www.sanartdergi.com adresinden yayım yapacak olan derginin ekibine katılmak isteyenler  sanartdergi@gmail.com mail adresinden iletişime geçip çalışmalarını iletebiliyor.

Ne Okuyorum? ekibinin kolektif paylaşımlarının hesabıdır. Arkasında sadece bir kişi yoktur. Bir fikir vardır! Hiç!